מדריך – הוספת חתימה למייל באאוטלוק (Outlook)

מרץ 24, 2020

מיקרוסופט אאוטלוק או בשם המקוצר שלו 'האאוטלוק' הוא תוכנת ניהול מידע אישי של חברת מיקרוסופט. תוכנה שימושית זאת מאפשרת למשתמשים בה אפשרות של ניהול יומן חכם, ניהול משימות, לוח שנה, פתקי תזכורות, ניהול משימות ודואר אלקטרוני.

במאמר זה נתמקד בתוכנת הדואר ובאחת הפונקציות החשובות והשימושיות בה: החתימה ויצירתה.

איך להוסיף חתימה ל Outlook

  1. יש לפתוח את תוכנת האאוטלוק וללחוץ על 'קובץ' בסרגל הכלים העליון והמרכזי. הצעד הבא יהיה לבחור ב – 'אפשרויות'

בתפריט הימני ללחוץ על המילה 'דואר' ולגולל את הדף עד הגעה לקטגוריית 'חיבור הודעות' ולבחור באפשרות של 'חתימות'.

בשלב זה יפתח לכם חלון 'חתימות ונייר מכתבים'. יש לעמוד על לשונית 'חתימת דואר אלקטרוני'.

בחלון 'בחר חתימה לעריכה' יש ללחוץ על המילה 'חדש'. בשלב זה יפתח לכם חלון 'חתימה חדשה' בו יהיה עליכם לרשום את השם בו אתם מעוניינים לחתימה החדשה שלכם. לאחר סיום הפעולה יש ללחוץ על כפתור 'אישור'.

לאחר סיום פעולה זאת יש להזין את תוכן החתימה שלכם בחלון 'חתימת דואר אלקטרוני'– > 'ערוך חתימה'. תוכן חתימה זה יופיע לכם בתחתית כל אי מייל אותו תשלחו.
הערה: לפירוט אודות הוספת חתימה דיגיטלית במייל במחשב MAC ניתן להקליק כאן

הוספת קישור לחתימה ב- OUTLOOK

השלב הקודם הסתיים בעריכת תוכן החתימה בחלון 'חתימת דואר אלקטרוני'. הוספת קישור לחתימה באאוטלוק תיעשה באמצעות סימון הטקסט בחתימה אליו אתם מעוניינים להוסיף את הקישור.

לאחר מכן יש ללחוץ על אייקון 'קישור' (ציור של כדור הארץ הקשור אל שרשרת בצד השמאלי של סרגל הכלים). ברגע הלחיצה יפתח לכם חלון 'עריכת היפר – קישור' בו יש להקליד את כתובת האתר שאתם רוצים שיופיע בקישור בשורת 'כתובת' ולהקליק על כפתור 'אישור'

כעת, כל מי שיקבל את הדואר האלקטרוני שלכם, יוכל להקליק על אותו הכיתוב שסימנתם, בכדי להיכנס לאתר העסק שלכם.

הוספת תמונה לחתימת ה- OUTLOOK שלכם

אם אתם מעוניינים להוסיף תמונה שלכם או לוגו של החברה בה אתם עובדים חשוב לשמור על הכלל הבא: התמונה חייבת להיות ברוחב של עד 320 פיקסלים.

הוספה של תמונה או לוגו לחתימה באאוטלוק תיעשה באמצעות לחיצה על אייקון 'הוספת תמונה' בסרגל הכלים של 'ערוך חתימה'. יש לבחור בתמונה אותה אתם מעוניינים לצרף לחתימה שלכם באאוטלוק ולהקליק על כפתור 'אישור'

הצגת חתימה בכל הודעות השרשור אותן אתם שולחים

ברירת המחדל של תוכנת הדואר ה- OUTLOOK היא שהחתימה מצורפת אך ורק למייל הראשון אותו אתם שולחים. אם אתם מעוניינים שהחתימה שלכם תצורף לכל מייל אותו אתם שולחים תצטרכו לסמן את החתימה שלכם ב- 'תשובות/העברות לנמענים' בחלון 'חתימות ונייר מכתבים', לשונית 'חתימת דואר אלקטרוני'.

בהצלחה!

אולי יעניין אותך גם ...

הוספת כתובות רשתות חברתיות לחתימה שלכם

יש לגשת אל הלשונית 'רשתות חברתיות' ולרשום את כתובת דף הפרופיל שלכם ברשת זו או אחרת (יש לכם אפשרות לרשום מספר כתובות). כתובת זו תופיע לכם בצורת אייקון אותה רשת חברתית בחתימה שלכם ובעת הקלקה עליה עם העכבר, המקליק יועבר לדף הפרופיל שלכם

איך ליצור חתימה באמצעות שירות Hatima

אתר חתימה הוקם על מנת לאפשר לכם יצירת חתימה אישית או עסקית במהירות, בקלות ובאופן מקוון ישירות למייל. השירות מיועד לאנשים פרטיים אשר מעוניינים בחתימה ייחודית אשר תצורף לכל תכתובת מייל וכן לאנשי הסקטור העסקי אשר מעוניינים בחתימה אטרקטיבית וממתגת אשר תשרת אותם להיכרות ראשונית עם הלקוח, מיתוג החברה וככרטיס ביקור אישי.

יצירה ושימוש של חתימות מרובות למייל בג׳ימייל (Gmail)

חתימה במייל היא דרך חשובה להוסיף במהירות מגע אישי בסוף כל מייל שאתם שולחים. אבל, סוגים שונים של הודעות צריכות חתימות שונות. ב10.03.2020 גוגל יצאה בהודעה שהיא מאפשרת

מעוניינים ליצור חתימה מותאמת אישית למייל שלכם?

בפחות מ-60 שניות - הכניסו את הפרטים שלכם, של העסק, הוסיפו לוגו והעתיקו למייל