שאלות נפוצות

 • מהיכן הרעיון לשירות זה?

  שירות 'חתימה' נוצר בעקבות דרישה מצד לקוחות החברה שלנו ליצור עבורם חתימה דיגיטלית. הלקוח הראשון ביקש יצירת חתימה דיגיטלית למייל ב- HTML. חתימה אותה הוא יוכל להעביר לכל עובדי ומנהלי החברה בקלות וכך היה.

  שירות חתימה דיגיטלית במייל מאפשר יצירת חתימה אחת והעברת הקישור שלה לשאר עובדי ומנהלי החברה. כל שצריך לעשות הוא ליצור חתימה למייל אונליין, ללחוץ על כפתור 'שמור לשימוש חוזר', להעתיק את הקישור הייחודי של החתימה שלכם ולשלוח לכל מי שאתם מעוניינים.

 • מה היתרון של שירות 'חתימה' hatima לעומת מתחרים אחרים?

  ממשק אסתטי, ידידותי למשתמש, נעים לעבודה, גמיש, מהיר ובעל אפשרויות עיצוב נרחבות.

 • האם ניתן ליצור חתימה בשפות שונות?

  נכון להיום ניתן ליצור חתימה ב- 3 שפות: עברית אנגלית, ספרדית ובעצם בכל שפה שתרצו.

 • כיצד יוצרים חתימה למייל?

  כדי ליצור חתימה דיגיטלית למייל יש להיכנס לעמוד 'יצירת חתימה למייל', למלא בלשונית 'תוכן' את השם המלא שלכם, כתובת האי מייל שלכם, הטלפון במשרד, תפקידכם, מספר הנייד שלכם, המחלקה אליה אתם משתייכים, הכתובת של החברה וקישור אל אתר האינטרנט של החברה.

  באם יש לכם דף פרופיל או עסק ברשתות החברתיות יש לפתוח את לשונית 'רשתות חברתיות' ולמלא את כתובת הדפים שלכם בפייסבוק, טוויטר, לינקדין, אינסטגרם ויוטיוב ולאחר מכן להמשיך ללשונית 'תמונות'. כאן יש להעלות תמונת פרופיל שתופיע בחתימה הדיגיטלית שלכם במייל. לאחר כל אלו יש לפנות אל דף 'הוראות הטמעה למייל', לבחור את החברה בה יש לכם תיבת דואר וליישם את ההוראות במהירות ובקלות.

 • מהי חתימה למייל?

  שירות יצירת חתימה למייל מאפשר לכם הקלדה כל נתוני ההתקשרות שלכם, העלאת לוגו ותמונות פרופיל והעתקת החתימה שנוצרה למייל בו אתם משתמשים אל מול הלקוחות שלכם.

 • האם ניתן ליצור חתימה ממותגת?

  בוודאי. כבר בדף הראשון בו אתם מקלידים את פרטי ההתקשרות שלכם, תוכלו לרשום את כתובת אתר האינטרנט של העסק אותו אתם מעוניינים לפרסם.

  בלשונית 'רשתות חברתיות' תוכלו לפרסם את העמודים הרלוונטיים של החברה שלכם, בלשונית 'תמונות' תוכלו להעלות קובץ של לוגו החברה ותמונת פרופיל שלכם ולאחר שאתם רואים את התוצאה הסופית של החתימה, תוכלו לעצב את החתימה כראות עינכם ולהפוך אותה לחתימה שתמתג את החברה שלכם או מוצר כלשהו אותו אתם מעוניינים לשווק.

  תוכלו להחליט על הצבעים של הכותרת הראשית בחתימה והצבעים של פרטי ההתקשרות האחרים. הגודל שלהם, של הלוגו ושל תמונת הפרופיל שלכם, המרווח בין השורות, האם אתם מעוניינים לעגל את האייקונים ותמונת הפרופיל או האם אתם מעדיפים שהם יהיו בצורת מרובע. אתם אלו ששולטים בעיצוב ומחליטים כיצד למתג את החתימה.

 • איך מטמיעים את החתימה במייל?

  לביצוע הטמעת החתימה תמיד יש להשתמש בדפדפנים 'כרום' או  .Mozillaלאחר יצירת חתימה למייל באמצעות עורך האתר 'חתימה', ליחצו על כפתור 'קבל חתימה' ובצעו את הפעולות: 

  GMAIL – פתיחת ג'ימייל -> לחיצה על 'הגדרות' בפינה השמאלית העליונה-> הדבקת החתימה בסעיף 'חתימה' -> לחיצה על 'שמירת שינויים'.

  YAHOO – פתיחת יאהו מייל -> לחיצה על הגדרות בפינה השמאלית העליונה -> לחיצה על חשבונות -> הדבקת החתימה באיזור החתימה.

  APPLE MAIL – לחצו על 'בחר דואר' -> העדפות -> חתימות -> יש לבחור את החשבון הספציפי -> ללחוץ על + -> לתת לחתימה שם – > ביטול סימון בתיבת: 'התאם תמיד את גופן ברירת המחדל של' -> הדבקת החתימה לתוך 'ערוך תיבת חתימה'. הערה: יש פעמים בהם תדביקו את החתימה והיא תיראה כתמונה ריקה עם טקסט שגוי. זה בסדר. הדרך הטובה ביותר לוודא שהפעולה צלחה היא באמצעות כתיבת מייל חדש אשר יציג בפניכם את החתימה שנשמרה.

  OUTLOOK – פתיחת אאוטלוק ->צרו הודעת מייל חדשה -> עברו ללשונית 'הודעות' -> יש ללחוץ על חתימה-> ללחוץ על 'חתימות' – > לחיצה על 'חדש' -> יש לבחור שם לחתימה-> לחיצה על אייקון הפלוס וזאת על מנת להוסיף חתימה חדשה. הערה: לפירוט אודות הוספת חתימה דיגיטלית במייל במחשב MAC ניתן להקליק כאן 

יש לכם שאלות נוספות אשר אינן מופיעות בדף זה?
אתם מוזמנים לפנות אלינו בדף צור קשר

מעוניינים ליצור חתימה מותאמת אישית למייל שלכם?

בפחות מ-60 שניות - הכניסו את הפרטים שלכם, של העסק, הוסיפו לוגו והעתיקו למייל